Esitys luottamuspaikoista

Esitys luottamuspaikoista

KOK/KD-VALTUUSTORYHMÄN ESITYS LUOTTAMUSPAIKOISTA   VALTUUSTO Valtuuston 2. varapuheenjohtaja Jere Riikonen* (KD) 1.6.2017-31.5.2019 *KOK/KD 2 vuotta ja vaihto Vihreät   KAUPUNGINHALLITUS kaupunginhallituksen 2. varapuheenjohtaja Markku Välimäki* (KOK) 1.6.2019-31.5.2021 ja sitä ennen jäsen 1.6.2017-31.5.2019 *KOK/KD 2 vuotta ja vaihto Vihreät Nina Uski